janeta

Cestovní Agentura


Po-Pá 8:30-17:00

+420 725 932 333

info@janeta.cz


Vážení a milí klienti,


mnoho z Vás si z dovolené odváží památky v podobě fotografií, které Vám i po letech připomínají tyto krásné a pohodové chvíle. Často nám během sezony zasíláte poděkování, ke kterému přikládáte fotografie, pořízené v místě Vašeho pobytu a právě to nás inspirovalo vypsat pro Vás fotosoutěž.


Do soutěže budou zařazeny fotografie pořízené na zájezdech, které pořádá CK Janeta a které jste zakoupili u nás nebo u našich autorizovaných prodejců.


Co se tématu týče, fantazii se meze nekladou a originalitu u nás oceníme. Vaše fotografie zasílejte emailem na adresu honza@janeta.cz (do předmětu uveďte „foto soutěž“) nebo poštou na adresu CK Janeta, Žižkova 282/39, Písek, 39701, případně je můžete přinést na naše pobočky osobně. Zasláním/předáním fotografie souhlasíte s tím, že s fotografií můžeme libovolně nakládat (uveřejnit jí na našich webových stránkách, uveřejnit jí na našich stránkách na facebooku, případně jiných materiálech)

 

Ceny:
1. místo: poukázka na 3000,-
2. místo: poukázka na 2000,-
3. místo: poukázka na 1000,-Poukázky můžete uplatnit na pobytové zájezdy v Itálii a Chorvatsku pořádané CK Janeta a lze je uplatnit pouze na našich pobočkách, případně při rezervaci přes internet.
Vyhodnocení soutěže bude probíhat tak, že pracovníci naší kanceláře demokraticky (1 osoba=1 hlas) vyberou nejlepších fotografie.

 

VÝSLEDKY FOTOSOUTĚŽE PRO ROK 2016

1. místo
Paní Šídlové a její rodina na pláži v Lignanu. Tato fotka se nám líbila tak moc, že jí najdete i na titulní stránce našeho katalogu na rok 2017.


2. místo
paní Marešová a Canal Grande v italských Benátkách
3. místo
Jana a Tomáš Kupcovi a noční centrum CaorleVÝSLEDKY FOTOSOUTĚŽE PRO ROK 2015

1. místo
paní Lidinská a fotka její dcery na pláži v letovisku Selce v Chorvatsku


2. místo
paní Novotná a Krčský most spojující ostrov Krk s pevninou

 
3. místo
od paní Veselé - "komiks" se skvělým komentářem, který dokumentu jak se řidiči za přispění posádky vypořádali se špatně parkujícím vozem, který bránil průjezdu letoviskem Selce

VÝSLEDKY FOTOSOUTĚŽE PRO ROK 2014

 
1. místo
pan Schwan a obrázek z pláže v Rosolina Mare
 

2. místo
pan Harigel a obrázek z Benátek
 

3. místo 
západ slunce nad pláží v Novi Vinodolski