janeta

Cestovní Agentura


Po-Pá 8:30-17:00

+420 725 932 333

info@janeta.cz

 

Vážení klienti, naši drazí přátelé cestování,

představujeme Vám nabídku naší cestovní kanceláře pro rok 2018, kterým otevíráme 28. sezonu našeho působení na trhu. Během let jsme načerpali mnoho znalostí a zkušeností a rádi se s Vámi o ně podělíme při výběru Vaší dovolené. Velmi nás těší také získané ocenění „Spokojený zákazník“ v letech 2013-2015, udělené hejtmanem Jihočeského kraje, které jsme obdrželi právě díky Vám, našim klientům. Naším přáním je zajistit pro Vás co nejkvalitnější služby nejen s pomocí delegátů, kteří se o Vás starají v místě Vašeho pobytu a pomáhají Vám s komunikací s místním personálem. Tito naši zástupci jsou Vám vždy k dispozici a ochotni poradit a pomoci s jakýmkoli přáním či problémem. Ve většině letovisek má delegát k dispozici osobní automobil, aby mohl pružně reagovat na vzniklou situaci a být Vám nápomocen i u zdravotních problémů. Přinášíme oblíbená letoviska severní Itálie - Lignano, Bibione, Caorle, Porto Santa Margherita, Altanea, Eraclea Mare, Lido di Jesolo, Rosolina Mare, Silvi Marina a Rimini Novinkou pro rok 2018 je letovisko Lido Adriano a Kalábrie.

Z  chorvatských letovisek se specializujeme na Kvarner a  tradičně známá letoviska Novi Vinodolski a Omišalj. Na ostrově Krk nabízíme dále letoviska Njivice, Malinska, Šilo, Punat a Baška. Také si dovolujeme Vám v Chorvatsku nabídnout další možnosti, a to letoviska Crikvenice, Dramalj, Poreč, Sv. Filip a Jakov, Biograd na Moru, Podgora, Selce. Jako novinku letos nabízíme letovisko Karlobag, ostrov Vir, Premanturu a Štinjan na Istrii a Gradac. Pro milovníky Španělska nabízíme oblast Costa Brava - Calella, Malgrat de Mar, a Lloret de Mar, dále Andalusii a letovisko Costa Dorada. Od letoška můžete svoji dovolenou strávit také ve Francii na poloostrově Giens.

Koho láká dobrodružství, může vybírat z celé řady poznávacích zájezdů, od karnevalu v Benátkách plného masek (který je velmi oblíbený již několik let) přes Slovensko, Rakousko, Německo, Itálii, Švýcarsko, Chorvatsko, Madeiru, Černou Horu s výletem do Albánie, Maltu, Holandsko až po Kazachstán s výletem do Kyrgyzstánu nebo Uzbekistánu.

Stejně jako v předchozích letech si u nás můžete vybrat pobyt v lázních v Čechách, např.: Třeboň, Poděbrady, Vráž a v lázních Lednice či můžete navšívit lázně v Maďarsku nebo na Slovensku. Nabízíme nejen léčebné pobyty, ale také rekreační pobyty či balíčky služeb od krátkodobých pobytů po týdenní.

Příznivce kratších výletů potěší nabídka jednodenních zájezdů do termálních lázní Bad Füssing nebo za poznáním, nákupy či vánoční atmosférou do Vídně, Pasova, Salzburgu či Salzburgu.

Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme Vám krásnou dovolenou plnou slunce, moře a pohody.


Váš kolektiv CK Janeta


Proč CK Janeta?

 • na trhu již od roku 1990
 • tradice, zkušenost a stabilita
 • naše pobočky v Písku, Praze a Blatné
 • pravidelné autobusové linky do Itálie a Chorvatska
 • odjezdová místa z celé ČR
 • vlastní delegátský servis
 • zkušený tým pracovníků
 • slevy při včasném nákupu
 • na přání zhotovíme dárkový poukaz dle Vašeho přání
 • provizní prodejci po celé ČR
 • možnost uzavření komplexního cestovního pojištění na našich pobočkách