janeta

Cestovní Agentura


Po-Pá 8:30-17:00

+420 725 932 333

info@janeta.cz

Harmonie - 3 noci

Česká republika, Lázně Třeboň

Typ ubytování:

Hotel

Typ zájezdu:

Wellness

Strava:

Polopenze

Vybavení:

lázně

Doprava:

Vlastní

Pokud máte zájem o tento zájezd, vyberte si termín a spočítejte cenu.

od: 5 100,- Kč


Popis hotelu

Lázeňský komplex Aurora se nachází na západním okraji jihočeského města Třeboně v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět. Specializuje se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Hlavní léčebnou metodou jsou slatinné koupele a zábaly a dále pak bylinné, uhličité či perličkové koupele, vířivé lázně horních a dolních končetin, skotské střiky, elektroléčebné a světloléčebné procedury, pohybové terapie, masáže, parafínové zábaly, kryoterapie, akupunktura, inhalace, oxygenoterapie, plynové injekce, floating.

Součástí lázeňského komplexu jsou i kongresové prostory, restaurace, bary, obchody, plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum s vodními atrakcemi (tobogán, divoká řeka, whirlpooly, hydromasážní lavice, chrliče, vodní hřib), fitness, tělocvična, sauna, solárium, squash, bowling, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a internetová místnost.

Bonus ke všem balíčkům: volný vstup do bazénového komplexu, sauny a fitness po celou dobu pobytu

Povinná vstupní lékařská konzultace.


Mapa oblasti


Termíny zájezdu

Termín dovolené Jednolůžkový pokoj Jednolůžkový pokoj s balkonem Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkové pokoje s balkonem
Cena/osoba zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x slatinná koupel, 1x klasická ruční masáž částečná, 1x perličková koupel s bylinkami, 1x mechanická masáž, lázeňská taxa

Kategorie ubytování

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje (SGL nebo DBL – kategorie SUPERIOR). Pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice, telefon, SAT/TV s rádiem, trezory, župany, wi-fi zdarma, balená voda Bonaqua 1,5 l. Některé pokoje s balkony.


Kalkulace ceny zájezdu

Termín ke kalkulaci

Cena (Kč) Počet Cena celkem
Jednolůžkový pokoj 0,- Kč x = 0,- Kč
Jednolůžkový pokoj s balkonem 0,- Kč x = 0,- Kč
Dvoulůžkový pokoj 0,- Kč x = 0,- Kč
Dvoulůžkové pokoje s balkonem 0,- Kč x = 0,- Kč

Kalkulace je nastavena pro výpočet pouze jednoho zájezdu - pokud máte zájem o více variant nebo více apartmánů/pokojů stejného typu, stačí, když nám to jednoduše napíšete při rezervaci do poznámky

Celková odhadovaná cena zájezdu
dle Vašich preferencí:

Konečná cena se může mírně lišit
a bude Vám potvrzena naším pracovníkem.