janeta

Cestovní Agentura


Po-Pá 8:30-17:00

+420 725 932 333

info@janeta.cz

Kouzelný Jadran, perly Slovinska a Benátky

Slovinsko, Kouzelný Jadran

Typ ubytování:

Hotel

Typ zájezdu:

Poznávací

Strava:

Polopenze

Vybavení:

Doprava:

Autobusová

Pokud máte zájem o tento zájezd, vyberte si termín a spočítejte cenu.

od: 9 590,- Kč


Informace k zájezdu

1. den: Odjezd ve večerních hodinách.

2. den: Ráno zastávka u Bledského jezera na úpatí Julských Alp s teplou vodou a ostrůvkem, na kterém je poutní kostel Panny Marie. Prohlídka Lublaně, jejíž dominantu tvoří Lublaňský hrad, Katedrála sv. Mikuláše, Trojmostí a Dračí most. Odjezd do Slovinského krasu, prohlídka Škocjanské jeskyně. Přejezd na ubytování na pobřeží Jadranu. Večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Odpočinek na pláži. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Celodenní výlet po Istrii. Prohlídka Puly, jednoho z nejstarších měst na jadranském pobřeží, známého svým amfiteátrem. Návrat přes přírodní rezervaci Limski fjord, kde se pěstují ústřice a slávky jedlé. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

5. den: Snídaně. Odpočinek na pláži. Možnost fakultativního výletu na Brijunské ostrovy. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

6. den: Snídaně. Odpočinek na pláži. Večeře a nocleh.

7. den: Snídaně. Celodenní výlet do historické Poreče s tradičními istrijskými kamennými domy a bludištěm ulic. Prohlídka Eufráziovy baziliky, jejíž součástí je biskupský palác, baptisterium a kampanila. Projdeme se dva tisíce let starou Dekumanskou ulicí, navštívíme přístav a místní trhy. Pokračujeme do města Motovum, které je obklopené hradbami a v jehož blízkých lesích rostou lanýže. Prohlídka Pazinu s Pazinskou propastí. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

8. den: Snídaně. Individuální program. Možnost fakultativního celodenního lodního výletu s rybím piknikem do Limského fjordu, se zastávkou v Rovinji a Vrsaru. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

9. den: Snídaně. Odjezd autobusem do Itálie do Punta Sabbioni, odtud lodí okolo ostrovů Murano, Burano, Torcello a Lido do Benátek. Prohlídka nejzajímavějších míst – náměstí sv. Marka, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, kostel sv. Jana a Pavla, kanál Grande. Návrat lodí zpět do Punta Sabioni a autobusem odjezd do ČR.

10. den: Návrat časně ráno.


Mapa oblasti


Termíny zájezdu

Termín dovolené 1. a 2. dospělá osoba dítě do 11,99 let na přistýlce
Cena zahrnuje: 7x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením), 7x polopenze, výlety uvedené v programu s výjimkou výletu lodí, doprava klimatizovaným autobusem, pobytová taxa, průvodce

Fakultativní příplatky: příplatek za 1/1 pokoj 920,-, pokoj s balkonem 490,-/os., pokoj s balkonem na mořskou stranu 920,-/os., komplexní cestovní pojištění

Pozn.: Dospělá osoba na přistýlce a pokoj na sloučení nejsou možné.

Doporučené kapesné: 60 Eur

Odjezdy: Písek, Vodňany, České Budějovice


Kalkulace ceny zájezdu

Termín ke kalkulaci

Cena (Kč) Počet Cena celkem
1. a 2. dospělá osoba 0,- Kč x = 0,- Kč
dítě do 11,99 let na přistýlce 0,- Kč x = 0,- Kč
Pojištění pro dospělé (15-69 let) 0,- Kč x = 0,- Kč
Pojištění pro děti do 15 let 0,- Kč x = 0,- Kč
Pojištění pro seniory (70 a více let) 0,- Kč x = 0,- Kč

Kalkulace je nastavena pro výpočet pouze jednoho zájezdu - pokud máte zájem o více variant nebo více apartmánů/pokojů stejného typu, stačí, když nám to jednoduše napíšete při rezervaci do poznámky

Celková odhadovaná cena zájezdu
dle Vašich preferencí:

Konečná cena se může mírně lišit
a bude Vám potvrzena naším pracovníkem.