janeta

Cestovní Agentura


Po-Pá 8:30-17:00

+420 725 932 333

info@janeta.cz

Kouzlo francouzské Provence

Francie, Provence

Typ ubytování:

Apartmán

Typ zájezdu:

Poznávací

Strava:

Vlastní

Vybavení:

Doprava:

Autobusová

Pokud máte zájem o tento zájezd, vyberte si termín a spočítejte cenu.

od: 8 390,- Kč


Informace k zájezdu

Hyères - Port Grimaud - Toulon - Verdon - St. Tropez – Cassis

1. den: Odjezd z ČR odpoledne.

2. den:
Odpoledne příjezd do Giens, ubytování. Nocleh.

3. den:
Možnost koupání, polodenní procházka do vesničky Giens a po pobřežní stezce s krásnými vyhlídkami a útesy. Nocleh.

4. den:
Dopoledne volno, koupání a odpočinek na pláži. V podvečer výlet do městečka Grimaud, z jehož zříceniny na kopci je úchvatný výhled na záliv St. Tropez. Poté přejezd do Port Grimaud – francouzských Benátek, jehož ulice tvoří převážně kanály s kotvícími loďkami. Večerní návštěva osvětleného St. Tropez – procházka městem po přístavu, kolem starobylé četnické stanice až k citadele. Návrat zpět, nocleh.

5. den:
Dopoledne volno, možnost návštěvy tradičního provensálského trhu v Giens s pestrou nabídkou místních produktů jako jsou olivy, tapenády, čerstvé ryby a plody moře, víno i ovoce. Odpoledne výlet do tradiční vinařské farmy Chateau l´Aumerade, která dodávala víno na dvůr Jindřicha IV. Navarského již v 16. století, možnost ochutnávky a nákupu vína, či návštěvy muzea sontonů - typických provensálských figurek. Po cestě zpět zastávka v Hyères - klimatických lázních se středověkými uličkami kolem náměstí Place Massillon s každodenním trhem, zřícenina hradu a zahrady Sv. Kláry s krásným výhledem na město a poloostrov Giens. Nocleh.

6. den:
Celodenní výlet do jednoho z nejhlubších evropských kaňonů - kaňonu Verdon – čeká Vás cesta po levém břehu kaňonu, most přes říčku Artuby vysoký 180 m, kouzelné vyhlídky a tunely. Kaňon, jehož příkré stěny jsou v nejužších místech vzdáleny pouhých 6 m a místy dosahuje hloubky až 700 m, se táhne nad řekou Verdon v délce 21 km přes vesnici Aiguines až k jezeru Sv. Kříže. Na konci Vás čeká příjemný relax na pláži u jezera a koupání v tyrkysově modré vodě nebo projížďka po jezeře na šlapadle či kanoi. Návštěva půvabné hrnčířské vesničky Moustiers Ste. Marie v hluboké rokli, nad níž se mezi skalami na řetězu houpá slunce. Návrat zpět, nocleh.

7. den:
Dopoledne výlet do Cassis – úchvatné rybářské vesničky obehnané skalami se zátokami zvanými „Calanques“, možnost projížďky lodí kolem pobřeží či koupání na krásné pláži ve městě. Po cestě zpět zastávka v nádherné kamenné vesničce Le Castellet. Nocleh.

8. den:
Volný program, možnost výletu lodí (individuálně) na stále zelený ostrov Porquerolles s nádhernými stezkami pro pěší i cyklisty, bělostnými plážemi, které jsou zde nejkrásnější v celé Provence. Na ostrově se nachází pevnost Sv. Agáty, botanická zahrada, maják. Možnost zapůjčení kola a okružní cesta po ostrově. Nocleh.

9. den:
Odjezd z Giens.

10. den:
Návrat do ČR dopoledne.


Mapa oblasti


Termíny zájezdu

Termín dovolené Cena za osobu
Cena zahrnuje: doprava autobusem, 7x nocleh v mobilhomu (2 dvojlůžkové ložnice, společná obývací kuchyňka, koupelna, WC, terasa), průvodce, zákonné pojištění CK

Fakultativní příplatky:
příplatek za 1/1 pokoj v mobilhomu 2300,-/os., komplexní cestovní pojištění Allianz

Služby placené na místě:
povinné:
vratná kauce 200 Eur, místní poplatky cca 5 Eur/os./týden

Slevy:
5. osoba v mobilhomu na přistýlce: 2000,-

Doporučené kapesné:
60 Eur

Odjezdy:
Praha, Beroun, Žebrák, Plzeň; min. počet 6 osob - Klatovy, Přeštice, Kdyně, Domažlice, Liberec, Jablonec n/N., Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav
za příplatek 250,-: Písek, Hradec Králové, Pardubice, Kolín
za příplatek: 350,-: Jihlava, Humpolec, Brno, České Budějovice


Kalkulace ceny zájezdu

Termín ke kalkulaci

Cena (Kč) Počet Cena celkem
Cena za osobu 0,- Kč x = 0,- Kč
Pojištění pro dospělé (15-69 let) 0,- Kč x = 0,- Kč
Pojištění pro děti do 15 let 0,- Kč x = 0,- Kč
Pojištění pro seniory (70 a více let) 0,- Kč x = 0,- Kč

Kalkulace je nastavena pro výpočet pouze jednoho zájezdu - pokud máte zájem o více variant nebo více apartmánů/pokojů stejného typu, stačí, když nám to jednoduše napíšete při rezervaci do poznámky

Celková odhadovaná cena zájezdu
dle Vašich preferencí:

Konečná cena se může mírně lišit
a bude Vám potvrzena naším pracovníkem.