janeta

Cestovní Agentura


Po-Pá 8:30-17:00

+420 725 932 333

info@janeta.cz

Romantická Provence

Francie, Provence

Typ ubytování:

Apartmán

Typ zájezdu:

Poznávací

Strava:

Vlastní

Vybavení:

Doprava:

Autobusová

Pokud máte zájem o tento zájezd, vyberte si termín a spočítejte cenu.

od: 8 390,- Kč


Informace k zájezdu

Aix en Provence - Gordes - St. Tropez  -  Port Grimaud  - Porquerolles  - Toulon 

1. den: Odjezd z ČR odpoledne.

2. den:
Příjezd do kempu kolem poledne, ubytování. Nocleh.

3. den:
Možnost koupání, polodenní vycházka do vesnice Giens, po pobřežní stezce s nádhernými výhledy a po útesech. Nocleh.

4. den:
Celodenní výlet Aix-en-Provence, město malíře Cézanna, procházka starým městem, katedrála St. Sauveur. Cesta mezi levandulovými poli (kvetoucí levanduli je možné vidět pouze v termínu 24.6.) krásnou Luberonskou krajinou, návštěva Muzea levandule s výkladem o jejím pěstování a zpracování, možnost zakoupení místních produktů. Po cestě zastávka na vyhlídce s překrásným výhledem na skalní vesničku Gordes na kopci uprostřed pohoří Vaucluse. Zastávka u kláštera Sénanque mezi levandulovými poli a vinicemi. Návrat zpět, nocleh.

5. den:
Dopoledne volno, možnost návštěvy tradičního provensálského trhu v Giens s pestrou nabídkou místních produktů jako jsou olivy, tapenády, čerstvé ryby a plody moře, víno a ovoce. Odpoledne výlet do zátoky St. Tropez. Grimaud se zříceninou hradu na kopci nad zátokou, Port Grimaud – francouzské Benátky s kanály místo ulic. Večerní St. Tropez – slavný přístav, četnická stanice, citadela, muzeum Annonciade. Návrat zpět, nocleh.

6. den:
Kamenné městečko Bormes-les-Mimosas na kopci nad vinicemi – barevné domečky kolem zříceniny hradu zahalené do mimóz a bugenvilií, malebné úzké uličky s krámky a kavárničkami. Návštěva romantické pevnosti Bregancon, prohlídka interiérů nebo koupání na přilehlých plážích. Poté přejezd do Chateau l´Aumerade - tradiční vinařské farmy, která dodávala víno na stůl Jindřicha IV. Navarského již v 16. století – možnost ochutnávky a nákupu místního výborného vína či návštěvy muzea sontonů – typických provensálských figurek. Návrat zpět, nocleh.

7. den:
Cassis – typická rybářská vesnička se zátokami „Calanques“, možnost projížďky lodí kolem pobřeží s bílými skalami a koupání na krásné pláži s výhledem na útesy. Po cestě zpět zastávka v kamenném městečku Le Castellet. Návrat zpět, nocleh.

8. den:
Možnost výletu lodí na ostrov Porquerolles (individuálně) - stále zelený ostrov s nádhernými stezkami pro pěší i cyklisty, pevnost Sv. Agáty, botanická zahrada, maják. Možnost koupání na nejkrásnější pláži v Provence nebo zapůjčení kola a okružní cesta po ostrově. Nocleh.

9. den:
Odjezd z Giens. Cestou možnost zastávky v parfumerii.

10. den:
Návrat do ČR odpoledne.


Mapa oblasti


Termíny zájezdu

Termín dovolené Cena za osobu
Cena zahrnuje: doprava autobusem, 7x nocleh v mobilhomu (2 dvoulůžkové ložnice - doobsazení do 4 os., společná obývací kuchyně, koupelna, WC, terasa), průvodce CK, zákonné pojištění CK

Fakultativní příplatky:
příplatek za 1/1 pokoj v mobilhomu 2300,-/os., komplexní cestovní pojištění Allianz

Služby placené na místě:
povinné:
vratná kauce 200 Eur, místní poplatky cca 5 Eur/os./týden

Slevy:
5. osoba v mobilhomu: 600,-

Doporučené kapesné:
70 Eur

Odjezdy:
Praha, Beroun, Žebrák, Plzeň; min. počet 6 osob - Klatovy, Přeštice, Kdyně, Domažlice, Liberec, Jablonec n/N., Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav
za příplatek 250,-: Písek, Hradec Králové, Pardubice, Kolín.
za příplatek 350,-: Jihlava, Humpolec, Brno, České Budějovice


Kalkulace ceny zájezdu

Termín ke kalkulaci

Cena (Kč) Počet Cena celkem
Cena za osobu 0,- Kč x = 0,- Kč
Pojištění pro dospělé (15-69 let) 0,- Kč x = 0,- Kč
Pojištění pro děti do 15 let 0,- Kč x = 0,- Kč
Pojištění pro seniory (70 a více let) 0,- Kč x = 0,- Kč

Kalkulace je nastavena pro výpočet pouze jednoho zájezdu - pokud máte zájem o více variant nebo více apartmánů/pokojů stejného typu, stačí, když nám to jednoduše napíšete při rezervaci do poznámky

Celková odhadovaná cena zájezdu
dle Vašich preferencí:

Konečná cena se může mírně lišit
a bude Vám potvrzena naším pracovníkem.